P6SMBJ28CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P6SMBJ28CA
JLCPCB Part #
C3712543
Package
SMB(DO-214AA)
Description
13.2A 1uA 28V 31.1V 45.4V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS