P6SMBJ120CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P6SMBJ120CA
JLCPCB Part #
C3699267
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 120V 133V 193V 1uA 3.1A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS