P4SMAJ26CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ26CA
JLCPCB Part #
C3713867
Description
-50℃~+150℃ 1uA 26V 28.9V 400W 42.1V 9.5A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS