P4SMAJ22CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ22CA
JLCPCB Part #
C3705202
Description
-50℃~+150℃ 11.3A 1uA 22V 24.4V 35.5V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS