P4SMAJ11CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ11CA
JLCPCB Part #
C3706017
Description
11V 12.2V 18.2V 1uA 22A 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS