DI110N15PQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
DI110N15PQ
JLCPCB Part #
C3279658
Package
QFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110A 150V 15mΩ@4.5V 2.5V 3.7nF 30pF 350pF 62.5W 69nC@10V N-Channel QFN-8(5x6) MOSFETs ROHS