DI100N10PQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
DI100N10PQ
JLCPCB Part #
C3279653
Package
QFN-8(5x6)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 100V 2.4V 3.742nF 34pF 4.5mΩ@10V 60W 698pF 75nC@10V N-Channel QFN-8(5x6) MOSFETs ROHS