DI045N03PT-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
DI045N03PT-AQ
JLCPCB Part #
C3279650
Package
QFN-8(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 16W 2.3nF 2.5V 230pF 280pF 30V 4.4mΩ@10V 45A 53nC@10V N-Channel QFN-8(3x3) MOSFETs ROHS