DI025N06PT-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
DI025N06PT-AQ
JLCPCB Part #
C20067982
Package
QFN-8(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 147pF 18pF 2.5V 25A 25W 30mΩ@4.5V 406pF 65V N-Channel QFN-8(3x3) MOSFETs ROHS