BZW06-154
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW06-154
JLCPCB Part #
C3718642
Package
DO-15
Description
154V 171V 1uA 2.4A 246V 600W TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS