BZW06-145
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW06-145
JLCPCB Part #
C3713086
Package
DO-15
Description
145V 162V 1uA 2.6A 234V 600W TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS