BZW04-299
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW04-299
JLCPCB Part #
C3718068
Package
DO-15
Description
1uA 299V 332V 400W 482V 900mA TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS