BZW04-273
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW04-273
JLCPCB Part #
C3718262
Package
DO-15
Description
-50℃~+150℃ 1A 1uA 273V 304V 400W 438V TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS