BZW04-171
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW04-171
JLCPCB Part #
C3718455
Package
DO-15
Description
1.5A 171V 190V 1uA 274V 400W TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS