BYZ35A27
MFR.Part #
BYZ35A27
JLCPCB Part #
C3710482
Description
-50℃~+200℃ 128A 24.3V 27V 39.1V 430pF TVS DO-208 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS