BYZ35A22
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BYZ35A22
JLCPCB Part #
C3705717
Package
DO-208
Description
-50℃~+200℃ 157A 19.8V 22V 31.9V 430pF TVS DO-208 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS