5.0SMCJ70CA
MFR.Part #
5.0SMCJ70CA
JLCPCB Part #
C3713794
Description
-55℃~+150℃ 113V 2uA 44.2A 5kW 70V 77.8V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS