5.0SMCJ54CA
MFR.Part #
5.0SMCJ54CA
JLCPCB Part #
C3708376
Description
-55℃~+150℃ 2uA 54V 57.4A 5kW 60V 87.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS