5.0SMCJ110CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
5.0SMCJ110CA
JLCPCB Part #
C6422505
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 1uA 30.9A@10/1000us 5kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)