3.0SMCJ78CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ78CA
JLCPCB Part #
C3717987
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 126V 1uA 23.8A 3kW 78V 86.7V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS