3.0SMCJ70CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ70CA
JLCPCB Part #
C3719199
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 113V 1uA 26.5A 3kW 70V 77.8V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS