3.0SMCJ22CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ22CA
JLCPCB Part #
C3718993
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 1uA 22V 24.4V 35.5V 3kW 84.5A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS