3.0SMCJ160CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ160CA
JLCPCB Part #
C3718544
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 11.5A 160V 178V 1uA 259V 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS