1.5SMCJ64CA
MFR.Part #
1.5SMCJ64CA
JLCPCB Part #
C3704535
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 103V 14.6A 1uA 64V 71.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS