1.5SMCJ54CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
1.5SMCJ54CA
JLCPCB Part #
C3705047
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 17.2A 1uA 54V 60V 87.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS