1.5SMCJ48A
MFR.Part #
1.5SMCJ48A
JLCPCB Part #
C3713701
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 19.4A 1uA 48V 53.3V 77.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS