1.5SMCJ110CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
1.5SMCJ110CA
JLCPCB Part #
C3711602
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 110V 122V 177V 1uA 8.5A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS