D0530HP-4R7MT
Extended
Manufacturer
DEYAN
MFR.Part #
D0530HP-4R7MT
JLCPCB Part #
C41410462
Package
SMD,5.7x5.4mm
Description
3.4A 4.7uH 5A 60mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.7x5.4mm Power Inductors ROHS