D0518HP-6R8MT
Extended
Manufacturer
DEYAN
MFR.Part #
D0518HP-6R8MT
JLCPCB Part #
C46609702
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
125mΩ 2.8A 3.4A 6.8uH ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS