DG78C-B-02P-13-00A(H)
Extended
Manufacturer
DEGSON
MFR.Part #
DG78C-B-02P-13-00A(H)
JLCPCB Part #
C5186943
Package
Plugin,P=13mm
Description
-40℃~+105℃ 0.75~6 1 10~18 13mm 1x2P 2 2P 40A 600V M4 插件,P=13mm Barrier Terminal Blocks ROHS