DG381S-3.5-03P-14-00A(H)
Extended
Manufacturer
DEGSON
MFR.Part #
DG381S-3.5-03P-14-00A(H)
JLCPCB Part #
C723983
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 10A 16~26 1x3P 3 3.5mm 300V 3P Green Through Hole 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS