DG503-5.08-02P-14-00A(H)
Extended
Manufacturer
DEGSON
MFR.Part #
DG503-5.08-02P-14-00A(H)
JLCPCB Part #
C2858320
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~2.5 1 12~28 1x2P 2 20A 2P 450V 5.08mm Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS