15EDGVM-3.5-03P-14-00A(H)
Extended
Manufacturer
DEGSON
MFR.Part #
15EDGVM-3.5-03P-14-00A(H)
JLCPCB Part #
C2761150
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 3 3.5mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS