DG636-6.35-03P-14-00A(H)
Extended
Manufacturer
DEGSON
MFR.Part #
DG636-6.35-03P-14-00A(H)
JLCPCB Part #
C2827896
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5~4 10~26 1x3P 24A 3 3P 450V 6.35mm Green Through Hole 插件,P=6.35mm Screw Terminal Blocks ROHS