TD-1221SR-2.5H-250
Extended
Manufacturer
DEALON
MFR.Part #
TD-1221SR-2.5H-250
JLCPCB Part #
C2905184
Package
SMD-4P,4.2x3.3mm
Description
2.5N 2.5mm 3.25mm 4.2mm No Oval Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical White Without Bracket SMD-4P,4.2x3.3mm Tactile Switches ROHS