L396VH-06PW
MFR.Part #
L396VH-06PW
JLCPCB Part #
C5140513
Package
SMD,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15mm 1x6P 250V 27.72mm 3.96mm 6 6P 7A 9.7mm Auxiliary Solder Pin Beige LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 VH SMD,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS