L396VH-06PS
MFR.Part #
L396VH-06PS
JLCPCB Part #
C5140518
Package
SMD,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.75mm 12.3mm 1x6P 250V 27.72mm 3.96mm 6 6P 7A Auxiliary Solder Pin Beige LCP Surface Mount,Vertical UL94V-0 VH SMD,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS