L396VH-03PW
Extended
Manufacturer
DEALON
MFR.Part #
L396VH-03PW
JLCPCB Part #
C5140510
Package
SMD,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15.84mm 15mm 1x3P 250V 3 3.96mm 3P 7A 9.7mm Auxiliary Solder Pin Beige LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 VH SMD,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS