L254XHB-09PW
MFR.Part #
L254XHB-09PW
JLCPCB Part #
C5140526
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+105℃ 1 1x9P 2.54mm 250V 27.5mm 2A 6.2mm 7.8mm 9 9P Surface Mount, Right Angle SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS