L254XHB-08PW
MFR.Part #
L254XHB-08PW
JLCPCB Part #
C5140525
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+105℃ 1 1x8P 2.54mm 250V 25mm 2A 6.2mm 7.8mm 8 8P Surface Mount, Right Angle XHB SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS