L254XHB-07PW
MFR.Part #
L254XHB-07PW
JLCPCB Part #
C5140524
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1 1x7P 2.54mm 22.5mm 250V 2A 6.2mm 7 7.8mm 7P Surface Mount, Right Angle SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS