L254XHB-06PW
MFR.Part #
L254XHB-06PW
JLCPCB Part #
C5140523
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1 1x6P 2.54mm 20mm 250V 2A 6 6.2mm 6P 7.8mm Beige Surface Mount, Right Angle SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS