L254XHB-05PW
MFR.Part #
L254XHB-05PW
JLCPCB Part #
C5140522
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+105℃ 1 17.5mm 1x5P 2.54mm 250V 2A 5 5P 6.2mm 7.8mm Beige Surface Mount, Right Angle SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS