DZ254W-22-08-69
MFR.Part #
DZ254W-22-08-69
JLCPCB Part #
C2935936
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
2 2.54mm 2.54mm 2.54mm 2x4P 3A 6mm 8P Black Brass Gold Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS