DZ254R-22-24-63
MFR.Part #
DZ254R-22-24-63
JLCPCB Part #
C2935922
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2 2.54mm 2.54mm 2.54mm 24P 2x12P 3A 3mm 6mm Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS