DZ254R-22-16-63
MFR.Part #
DZ254R-22-16-63
JLCPCB Part #
C2935924
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
16P 2 2.54mm 2.54mm 2.54mm 2x8P 3A 3mm 6mm Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS