DZ254R-22-10-63
MFR.Part #
DZ254R-22-10-63
JLCPCB Part #
C2935920
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
10P 2 2.54mm 2.54mm 2.54mm 2x5P 3A 3mm 6mm Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS