DZ254R-22-04-63
MFR.Part #
DZ254R-22-04-63
JLCPCB Part #
C2935917
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2 2.54mm 2.54mm 2.54mm 2x2P 3A 3mm 4P 6mm Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS