DZ254R-11-07-63
MFR.Part #
DZ254R-11-07-63
JLCPCB Part #
C2935913
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 1x7P 2.54mm 2.54mm 3A 3mm 6mm 7P Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS