DZ254R-11-05-63
Extended
Manufacturer
DEALON
MFR.Part #
DZ254R-11-05-63
JLCPCB Part #
C2935911
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 1x5P 2.54mm 2.54mm 3A 3mm 5P 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS